sobota 25. květen 2024 RSS Mapa stránek Přihlásit se Registrace
Úvod > Minisailisté > Krátké zprávy > Nové triko minisail

Nové triko minisail

03.04. 2022 | Krátké zprávy Vložil(a): Jirka
MS-triko-zada.JPG
MS-triko-zada.JPG

Tak jsem přinesl domů první pilotní triko minisail.cz. Trochu to trvalo, naposledy se o triku mluvilo v článku k desátému výročí loga minisail.cz a letos na podzim to už bude patnácté výročí vzniku loga, stránek atd. Pak se tedy zmínka o triku objevila ještě jednou a to na začátku tohoto roku, kdy jsem Vám nové triko veřejně slíbil. První slib, sezónní kalendář, už Bambinot splnil a tak i já plním slib (a nebudu čekat do vánoc). Vždyť sezóna začne na Kristýně co nevidět a tak by bylo škoda ji nepřivítat v novém triku.

Tedy triko je na světě a vás jistě zajímá, jak vypadá. Musím říci, že líp než na fotkách. Ono taky si sám vyfotit záda bylo docela krkolomné. Tedy na zádech se mi podařil hezký motiv dvou závodících sloopů a vpředu na levé straně (na srdci) je naše logo. Trika jsou v tradiční barvě a až nyní jsem se dozvěděl, že jí říkají „pyžamová modrá“. Jsou (budou) k dispozici v celé škále velikostí XS S M L XL 2XL 3XL 4XL a pro dámy je také možné si vybrat dámský střih trika, který jim sedne. Ale i to základní triko je unisex ;o)

 

Trika nám vyrobí v šikovné Jablonecké firmě, kam jsem dodal podklady pro tisk a domluvil hezkou slevu pro množstevní odběr. Triko by mělo vyjít na 270,- Kč – klasické triko, popis najdete na stránkách. Trika pro dámy (to berte prosím jako možnost, nám se budete líbit i v klasice) vyjdou možná trochu dražší (potisk je stejný, ale materiál trika je jiný).  Je možné buď triko Dream a nebo volné triko City. Popisy materiálu a rozměry jsou také uvedeny níže na stránce výrobce po kliknutí na odkaz.

A jak tedy s objednáním? Napište mi prosím e-mail do mého svátku (tedy do 24. dubna) se svou závaznou objednávkou. Můžete použít formulář pro odeslání níže, do řádku Email doplňte Váš e-mail na který vám přijde potvrzení.

Do emailu mi napište vaši velikost, pro dámy typ trika a samozřejmě i počet, pokud jich budete chtít více. Trika v pondělí 25. dubna objednám a pak Vám je dovezu na Kristýnu nebo na nějakou další soutěž. Trika zaplatím při převzetí a Vás si zkásnu při předání nebo mi to pak pošlete na účet – to se domluvíme.

Jirka

Email:
Zpráva:
Opište z obrázku:

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
Jirka | 18. 04. 2022

První trika jsou hotova, mají již opravu loga na hrudi...
Objednávejte - sezóna je za dveřmi.
Jirka

Jiri Host Kreisel | 03. 04. 2022

Těším se na vaše objednávky....
A jak se vám líbí?
Jirka

ladous | 04. 04. 2022

"Bezbarvá" mezírka mezi jednotlivými kruhy vypadá divně. Za sebe bych jí nahradil barvou vnitřního kruhu.

Jirka | 04. 04. 2022


Bingo, máš pravdu. Bohužel tam vypadl bílý "podklad". To triko, které mám je "prototyp", na kterém právě doladím finální verzi.
Mezera mezi vnitřním bleděmodrým kruhem a vnějším okružím bude na finální verzi bílá - stejně jako je i písmo na tmavě modrém mezikruží. Tak to je na samolepce loga minisail - tady to neklaplo.
Díky za pozornost i objednávku triček. Už mám čtyři ;o)
Jirka

Další články v rubrice

Log
Článků: 313
Akcí: 16
Uživatelů: 116
Lodí v registru: 3
Vyrobilo: CLIQUO & Binteractive © 2024 minisail.cz