sobota 03. červen 2023 RSS Mapa stránek Přihlásit se Registrace
Úvod > Setkání > Kristýna > Kristýna 2010 přede dveřmi

Kristýna 2010 přede dveřmi

27.04. 2010 | Kristýna Vložil(a): Jirka
Plakat_Kristyna_2010
Plakat_Kristyna_2010
Čas neúprosně odměřuje poslední hodiny do našeho prvního letošního setkání na Kristýně. Za pořadatele mohu nahlásit že jsme v plné pohotovosti, dotahujeme poslední věci a nervózně usínáme s pocitem - nejistotou, jak to celé proběhne. Mohu vám říci, že se město Hrádek nad Nisou, kde jste mnozí z vás ještě nikdy nebyli, těší na vaši návštěvu. Není to fráze, takový pocit mám z jednání s místními úřady a lidmi z Hrádku, kempu, naší restaurace Jih, kteří nám opravdu vycházejí vstříc.

 

 

 

    
 

dlouho očekávaná
startovní listina

Upozornění - po domluvě pořadatelů jsou lodě s rozpěrnou gaflí zařazeny do skupiny NSS-B,
tedy stejně jako vloni a předchozích letech!
 

 

 

Dovolím si za pořadatele sdělit i pár důležitých informací...

Jako první prosím přijeďte do Kempu Kristýna. Podle plánku v propozicích pojedete obchvatem mimo město Hrádek a na druhém kruhovém objezdu jeďte rovně podle šipky KRISTÝNA. Poud by jste odbočili na kruhovém objezdu vpravo, dostanete se do Polska a vzápětí do Německa ... inu Trojzemí. Jeďte stále téměř rovně až dojedete k závoře - vpravo bude recepce, kde vás ubytujeme. Na recepci je mnou vyhotovený soupis ubytování. Pokud by byla recepce již uzavřena, hledejte mě a to buď v chatce číslo 43 přímo na břehu jezera a nebo mi zavolejte na mobil 605 216 112. Budu mít tenýž seznam a také klíče a povlečení pro vás.

Zároveň dostanete kartičku, která vás opravňuje projet průjezdem zakázán k restauraci JIH, kde je prezence.  Kartičku prosím vozte na palubní desce pro případnou kontrolu Městské Policie. Doporučuji zavést model do restaurace, respektive vedle restaurace do našíl oděnice, kde svou loď budete moci ustrojit. Pak se můžete v klidu  bytovat, najíst a podobně. Auto  prosím nenechávejte u restaurace, kde je omezený počet míst - mohli by jste blokovat místo někomu dalšímu.  Naopak v kempu je možno parkovat přímo v blízkosti chat bez omezení.

Pokud se týká jídla - v restauraci JIH, kde máme hlavní stan je zajištěna kvalitní kuchyně, včetně možnosti snídaně. Pokud se týká právě snídaně, bude na "baru" list papíru, kde se prosím zapište vždy večer, v případě, že máte o snídani další den ráno zájem - je to má domluva s paní majitelkou. Další provoz restaurace je bez omezení - jak hotovky, tak a la carte ... Čepují Staropranen a Stelu ;o) V kempu je také výborná pizzerie a také pension s další restaurací.

Mám jednu noční můru, ke které se přiznám... Kristýna je zatopený lignitový lom. To znamená, že to byla dříve ukrutná jáma. Také to znamená, že je nedaleko ode břehu pořádná hloubka. Vaše loďě tak budoumít pod sebou někdy i třicetimetrovou hloubku! Proto vás všechny prosím, zkontrolujte si své lodě - zdali mají utěsněné otvory, zasklená okna (známe ...) a také buďte ohleduplní k ostatním. Přesto že se záchranný člun bude pohybovat současně s modely, nemůže být všude! Pokud máte nový nebo nevyzkoušený model, vyrobte si bójku s 30m vlascem, ubevněným k modelu tak, aby byla šance model zachránit. Věřím, že to ale nebude potřeba.

Přeji Vám všem štastnou cestu a těším se na setkání,

Jirka

 

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se

Další články v rubrice

Červen 2023
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Log
Článků: 299
Akcí: 15
Uživatelů: 114
Lodí v registru: 3
Vyrobilo: CLIQUO & Binteractive © 2023 minisail.cz